Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Anhui Uniform Trading Co.Ltd
Dom

Anhui Uniform Trading Co.Ltd Wycieczka po fabryce

O wiele lepsze produkty niż inne. technologia i jakość są najlepsze. Dziękuję Ci.

—— Emily będzie

Współpraca z Tobą jest bardzo przyjemna, skontaktujemy się z Tobą, dziękuję! !

—— Saeid Shokati

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jako profesjonalna odzież ochronna i dostawca środków ochrony indywidualnej, Anhui Uniform Trading Co., Ltd. zapewnia ochronę przed łukiem elektrycznym, gaszenie pożarów, ognioodporne, militarne, aluminiowane, odzież metalową itp.
  Współpracując ze znanymi dostawcami włókien i tkanin, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać różnym wymaganiom i krytycznym potrzebom naszych klientów. Opierając się na technologii Dupont® Protera®, Nomex®, Aramidu i innych zaawansowanych technologicznie materiałach, jesteśmy biegli w projektowaniu tkanin, projektowaniu odzieży, marketingu i sprzedaży.
  Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi produktów ochronnych oferujemy kompleksową odzież i sprzęt ochronny o wysokiej wydajności i dobrej jakości w dziedzinie elektroenergetyki, ratownictwa pożarowego, ropy i gazu, wojska, spawalnictwa, metalurgii i innych branż.

 • OEM / ODM
  Firma AUTC ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także nadal wprowadza innowacje techniczne w celu zapewnienia wszelkiego rodzaju produktów ochrony osobistej. Współpraca OEM i ODM jest również mile widziana. Nie tylko osiągamy sukcesy sprzedażowe w Chinach, ale także eksportujemy do ponad 100 krajów i regionów na świecie, w tym: USA, Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji i innych krajów. Produkty o dobrej jakości są mile widziane i chwalone.

 • R & D

  AUTC ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie środków ochrony indywidualnej, aby dostarczać produkty o najlepszej jakości i wysokiej stabilności. Współpracuje ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą. Szereg kluczowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Szczegóły kontaktu
Anhui Uniform Trading Co.Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. JACK FAN

Tel: +86-152-5657-6385

Faks: 86-551-62992423

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)